Pomoc ukrainie

Ukraińcy to nasi sąsiedzi wobec, których nie możemy być obojętni zwłaszcza My, Polacy. Sytuacja na Ukrainie jest tragiczna wielodzietne rodziny żyją poniżej progu skrajnego ubóstwa ogłoszonego przez Organizację Narodów Zjednoczonych czyli mniej niż około 4 złote dziennie. Pomijając wszelkie historyczne zaszłości ale także pomni owocnej wspólnoty dziejów naszych narodów powinnismy juz teraz otworzyć nasze serca na sąsiadów. Wielki sąsiad Ukrainy, który poprzez polityczne zapędy chce siłą odebrać wolność i samodecydowanie o sobie Ukrainy i Ukraińców nie dbając o los swoich obywateli niszczy naród Ukraiński.

Projekt Pomoc Ukrainie ma na celu zapewnić w chwili obecnej napilniejszą pomoc charytatywną jaką wymagają osoby, które zgłaszją się do naszej Fundacji. Każda pomoc jest na wagę złota. Każde 20 ,50 czy 100 złotych to realna konkretna pomoc, dlatego nie zwlekaj i pomóż już teraz! Prosimy.

Pilnie potrzebujemy:

- wózków dziecięcych

- wózków dla osób niepełnosprawnych

- kul inwalidzkich

- syropów na kaszel dla dzieci oraz osób dorosłych - leków na nadciśnienie

- leków przeciwgorączkowych

- ubranek dla niemowląt i dzieci

- żywności długoterminowej w puszkach i paczkach

POMÓŻ NASZYM RODAKOM NA UKRAINIE ORAZ UKRAIŃCOM

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RACHUNEK BANKOWY PROJEKTU
87 2490 0005 0000 4600 9246 1491

Wspomóż działalność naszej fundacji wpłacając pieniądze z przeznaczeniem na nasze cele statutowe.
Kwota:
Bezpieczną obsługę płatności gwarantuje Bezpieczną obsługę płatności gwarantuje DotPay.pl